|
Tak, reprezentant młodzieżowej reprezentacji Kolumbii U-20 to ewidentnie pójście w ilość a nie jakość. No i jeszcze to ubogacanie kulturowe. Dobrze, że jakiegoś Syryjczyka nie sprowadzili.
Generalnie nie sądzę, aby od początku Valencia a tym bardziej Echevarria mieli stanowić siłę naszego zespołu. Mam nadzieję, że będą spokojnie wprowadzani do zespołu i pokażą się z na tyle dobrej strony, że klub uzna, że warto w nich inwestować także w nowym sezonie. Bardzo dobry ruch. Na prawdę krytykowanie sprowadzenia obiecującego reprezentanta młodzieżowej reprezentacji Kolumbii musi się wiązać z jakąś aberracją umysłową. Co oczywiście nie oznacza, że Valencia musi odpalić. W piłce nożnej nic nie jest na 100% Ale biorąc pod uwagę sam potencjał jest na to spora szansa.
|