|
Bramkarze:
Załuska, Miśkiewicz, Zając, Buchalik (4)
Obrońcy:Cywka, Bartosz, Bartkowski, Głowacki, Uryga, Gonzalez, Sadlok, Spicic, Pietrzak(Arsenic) (10)
Pomocnicy:Boguski, Valencia, Słomka, Mączyński, Popović, Brlek, Lloch, Stilić, Małecki, Videmont, Echevarria (11)
Napastnicy:Brożek, Ondrasek , Zachara (3)
O kimś zapomniałem ? W sumie ilościowo to jest jakaś masakra, aż dziw, że stać nas na tyle kontraktów. Nawet zakładając, że mało płacimy.
|