|
A ja uważam że to wypożyczenie to celowy zabieg, aby przez pół roku poznali taktykę i specyfikę EUR piłki TYLKO na treningach a następnie negocjować obniżenie kwoty wykupu bo okazali się "słabsi" niż się zapowiadali.
Trzymam za wszystkich nowych kciuki aby wypalili :]
|