|
Tak myślę, że to wypożyczenie 2 Kolumbijczyków tylko do końca sezonu z opcją wykupu to w rzeczywistości nie ma na celu ich przetestowanie (na to, zwłaszcza biorąc pod uwagę limity obcokrajowców, czy też niezbędny urlop dla Valencii, może się to okazać zbyt krotki czas), ale po prostu stanowić to ma odroczenie terminu płatności za transfer. Teraz Wisły po prostu nie stać na zapłatę za kogokolwiek (w końcu tyle transferów zrobili), ale już teraz chcieliby ich sobie ich zaklepać.
|