Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77156
Stary 16.02.2017, 19:18
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/popovic-z-oferta-z-kazachstanu/

Takie czasy nadeszły, że odejście ŚP nie byłoby tragedią, jednak szkoda by było - zwłaszcza za tak śmieszne pieniądze.
Ja bym ponegocjował do 200k i go sprzedał, w zamian bym wziął Chrapka z Lechii
Odpowiedz cytując