Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.02.2017, 16:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale 110% jest tu użyte nie w sensie matematyczno-logicznym a jako metafora


A co do meczu z Malinowymi - wcale łatwo nie będzie. Bo niby dlaczego miałoby być łatwo. Śląsk nie jest słabszy od Korony i gra u siebie. Widzę walkę. Oby zwycięską.
Wiem wiem, włączam się do walki
Odpowiedz cytując