Ogryzek napisał(a):

Ale 110% jest tu użyte nie w sensie matematyczno-logicznym a jako metafora 
A co do meczu z Malinowymi - wcale łatwo nie będzie. Bo niby dlaczego miałoby być łatwo. Śląsk nie jest słabszy od Korony i gra u siebie. Widzę walkę. Oby zwycięską.
|
Wiem wiem, włączam się do walki
