szym_ek napisał(a):

Ile Wy byście chcieli za zawodnika solidnego ale nie wyróżniającego się na tle óśmej drużyny Ekstraklapy ?
Jasne - negocjować ale jak dadzą 130-150 tys Euro to ładnie pożegnać i brać kase
|
jesli My mielibyśmy kupić takiego zawodnika to jakies 50-100.000 euro.
Jeśli sprzedać, to tak za 300,400.000

Logiczne nie?
