Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77141
Stary 16.02.2017, 16:02
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Ile Wy byście chcieli za zawodnika solidnego ale nie wyróżniającego się na tle óśmej drużyny Ekstraklapy ?
Jasne - negocjować ale jak dadzą 130-150 tys Euro to ładnie pożegnać i brać kase
jesli My mielibyśmy kupić takiego zawodnika to jakies 50-100.000 euro.
Jeśli sprzedać, to tak za 300,400.000
Logiczne nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując