szym_ek napisał(a):

Ile Wy byście chcieli za zawodnika solidnego ale nie wyróżniającego się na tle óśmej drużyny Ekstraklapy ?
Jasne - negocjować ale jak dadzą 130-150 tys Euro to ładnie pożegnać i brać kase
|
Zdajesz sobie sprawę, że za podpis na kontrakcie też dostaje się hajs? Zapłacili za niego 40k ojro + podpis, półtora roku umowy i chcesz go za tyle pchać? Dla Kowalskiego to są wielkie pieniądz, ale nie dla klubu. Te 100 tysięcy to myślę, że i Brożek w rok zarabia u nas.