Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77138
Stary 16.02.2017, 15:45
Ile Wy byście chcieli za zawodnika solidnego ale nie wyróżniającego się na tle óśmej drużyny Ekstraklapy ?
Jasne - negocjować ale jak dadzą 130-150 tys Euro to ładnie pożegnać i brać kase
Odpowiedz cytując