aNouc napisał(a):

Porownaj sobie statystyki Stępinskiego i Brozka z ich pobytu w Wisle Krakow.
Gowno mnie obchodzi co robi w muzułmanskiej Francji, gowno mnie obchodzi jego pobyt w Ruchu i ile teraz strzela bramek. Liczy sie to co pokazywal w Wisle, a Wisle byl je..ną pokraką pilkarską a'la Daniel Sikorski.
Teraz to on moze zdobyc nawet Ligę Mistrzów. Mogl ją zobywać jak byl w Wisle Krakow.
|
Skąd ta agresja? Giez cie w dupę ugryzł?
Było wyżej - powtórzę - jak grę np. 26 letniego Brożka (szczyt jego możliwości sportowych) porównać z grą Stępińskiego 19-letniego?
W wieku 19 lat Brożek grał w GKS i w niczym lepszy nie był od Mariusza. Jeśli nie wiesz, a widzę ze nie wiesz - większość piłkarzy szczyt formy i umiejętności ma w późniejszym wieku niż 19 lat.
Tu jest inny problem - nikt w Wiśle nie rozpoznał że Stępiński ma talent, na którym można zarobić kasę dając mu szansę gry w następnym sezonie. Zrobił to Ruch i skosił ponad 1 mln euro. Wg mnie mogliśmy ten szmal skosić My.