Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11808
Stary 16.02.2017, 14:42
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Porownaj sobie statystyki Stępinskiego i Brozka z ich pobytu w Wisle Krakow.

Gowno mnie obchodzi co robi w muzułmanskiej Francji, gowno mnie obchodzi jego pobyt w Ruchu i ile teraz strzela bramek. Liczy sie to co pokazywal w Wisle, a Wisle byl je..ną pokraką pilkarską a'la Daniel Sikorski.

Teraz to on moze zdobyc nawet Ligę Mistrzów. Mogl ją zobywać jak byl w Wisle Krakow.
Skąd ta agresja? Giez cie w dupę ugryzł?

Było wyżej - powtórzę - jak grę np. 26 letniego Brożka (szczyt jego możliwości sportowych) porównać z grą Stępińskiego 19-letniego?

W wieku 19 lat Brożek grał w GKS i w niczym lepszy nie był od Mariusza. Jeśli nie wiesz, a widzę ze nie wiesz - większość piłkarzy szczyt formy i umiejętności ma w późniejszym wieku niż 19 lat.

Tu jest inny problem - nikt w Wiśle nie rozpoznał że Stępiński ma talent, na którym można zarobić kasę dając mu szansę gry w następnym sezonie. Zrobił to Ruch i skosił ponad 1 mln euro. Wg mnie mogliśmy ten szmal skosić My.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując