aNouc napisał(a):

foto ch.ujowej jakosci robione na szybko podczas zgrupowania w Turcji. profesjonalne zdjęcie się robi u nas na stadionie, na tle sektora C itd.
...jezeli chcemy byc juz tacy dokladni ..
|
Chodziło raczej o zdjęcia zawodników - te są robione w studiu przy takim samym oświetleniu, żeby wyglądały tak samo.