Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77125
Stary 16.02.2017, 09:49
azkaz napisał(a):Wyświetl post
Osobiście nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze dołączy. Gdzieś w komentarzach przewijała się wypowiedź bodaj Juszczyka, że porobią foty grupowe gdy już kadra będzie zamknięta. W tym tygodniu pojawiły się nowe zdjęcia zawodników http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/ . Nie jest to żaden wyznacznik oczywiście, raczej ciekawostka.


foto ch.ujowej jakosci robione na szybko podczas zgrupowania w Turcji. profesjonalne zdjęcie się robi u nas na stadionie, na tle sektora C itd.

...jezeli chcemy byc juz tacy dokladni ..
Odpowiedz cytując