azkaz napisał(a):

|
Osobiście nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze dołączy. Gdzieś w komentarzach przewijała się wypowiedź bodaj Juszczyka, że porobią foty grupowe gdy już kadra będzie zamknięta. W tym tygodniu pojawiły się nowe zdjęcia zawodników http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/ . Nie jest to żaden wyznacznik oczywiście, raczej ciekawostka.
|
foto ch.ujowej jakosci robione na szybko podczas zgrupowania w Turcji. profesjonalne zdjęcie się robi u nas na stadionie, na tle sektora C itd.
...jezeli chcemy byc juz tacy dokladni ..
