Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77119
Stary 15.02.2017, 21:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że są argumenty ZA, ale są i PRZECIW. Moim zdaniem ten pomysł nie wypali, ale podkreślam - chciałbym się mylić.
Swego czasu Pogoń ściągnęła 20 brazylijczyków, z czego może jeden nie kopał się po czole.
Przecież w Pogoni ściągnęli szrot ze slumsów plus emerytowanego Amarala. Skoszarowali ich Gutowie w obozie pracy i myśleli, że będą handlować żywym towarem. To wręcz niesmaczne porównywać obecną politykę transferową Wisły do tego co wyprawiał Antoni.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując