ashkeczup napisał(a):

|
W wieku Stępińskiego to Brożek w GKSie Katowice grał...
|
Stępiński miał to "szczęście", że w bardzo młodym wieku rywalizował w Widzewie z półamatorami - dzięki temu pograł, nabrał doświadczenia, coś tam wcisnął w lidze i przylgnęła do niego łatka bóg wie jakiego talentu (a to zwykłe drewienko było, tyle że młode). Brożek w młodym wieku nie grał w lidze, bo rywalizował z panami piłkarzami. W GKS to On robił grę, ale kontuzje spowodowały, że nie grał tyle, ile mógł.