Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11799
Stary 15.02.2017, 21:40
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
W wieku Stępińskiego to Brożek w GKSie Katowice grał...
Stępiński miał to "szczęście", że w bardzo młodym wieku rywalizował w Widzewie z półamatorami - dzięki temu pograł, nabrał doświadczenia, coś tam wcisnął w lidze i przylgnęła do niego łatka bóg wie jakiego talentu (a to zwykłe drewienko było, tyle że młode). Brożek w młodym wieku nie grał w lidze, bo rywalizował z panami piłkarzami. W GKS to On robił grę, ale kontuzje spowodowały, że nie grał tyle, ile mógł.
Odpowiedz cytując