Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77114
Stary 15.02.2017, 21:03
Pytanie, czy w ogóle w tak krótkim okresie będzie szansa by się na nich poznać? Życzę im powodzenia, choć uważam że ten pomysł nie wypali i odeślemy ich po sezonie. Młodzi zawodnicy z dalekiego kraju powinni przede wszystkim grać, aby podnosić swoje umiejętności. Przy obecnej kadrze, zapewne zerowym ogarnianiu taktyki nie wróżę im wielu (jakichkolwiek) minut w lidze.
Odpowiedz cytując