|
Pytanie, czy w ogóle w tak krótkim okresie będzie szansa by się na nich poznać? Życzę im powodzenia, choć uważam że ten pomysł nie wypali i odeślemy ich po sezonie. Młodzi zawodnicy z dalekiego kraju powinni przede wszystkim grać, aby podnosić swoje umiejętności. Przy obecnej kadrze, zapewne zerowym ogarnianiu taktyki nie wróżę im wielu (jakichkolwiek) minut w lidze.
|