|
Jak canal+ ma mowic ze Ekstrakalsa to shit,skoro sama ten shit robi i promuje? sama na siebie przeciez srać nie bedzie.jakos trzeba robic z szamba perfumerię/
ALe oni juz dawno stracili w moich oczach,przez coraz gorsze komentowanie ,obsadzanie meczów WIsly wiecznym płaczkami w postaci Wegrzyna i Mielcarskiego ..a kiedys Szymkowiaka,i Liga + Ekstra,czyli gosciem dzis jest .........kto tam wie,ale gra w Legii.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.02.2017 o godz. 20:34.
|