|
No i ile ten Ondraszek dla nas strzelił bramek odkąd przyszedł?
Już nie wspominając o tym, że obecna Wisła gra zupełnie inny futbol niż Wisła Smudy. Teraz jest sporo dzidowania i kontr. Wcześniej głównie krakowska piłka. Do tamtej gry Brożek był dużo lepszy.
Z resztą sam tu pisałem, że na chwilę obecną Stepiński by się nam mógł przydać.
//Ale my mieliśmy młotek. Co prawda wysłużony, po przejściach, ale i tak lepszy niż kuchenniak.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.02.2017 o godz. 19:51.
|