Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11792
Stary 15.02.2017, 19:28
No i ile ten Ondraszek dla nas strzelił bramek odkąd przyszedł?

Już nie wspominając o tym, że obecna Wisła gra zupełnie inny futbol niż Wisła Smudy. Teraz jest sporo dzidowania i kontr. Wcześniej głównie krakowska piłka. Do tamtej gry Brożek był dużo lepszy.

Z resztą sam tu pisałem, że na chwilę obecną Stepiński by się nam mógł przydać.

//Ale my mieliśmy młotek. Co prawda wysłużony, po przejściach, ale i tak lepszy niż kuchenniak.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.02.2017 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując