xanti1906 napisał(a):

|
Myślę, że nie mamy czego żałować, bo my byśmy go nigdy za 1,5mln euro nie sprzedali.
|
Otoz to. To, ze on tak rozblysl w Ruchu wcale nie znaczy, ze staloby sie to w Wisle. Ba, sadze ze ten "chorzowski klimat" ze smutnym Waldemarem na lawce po prostu dobrze chlopakowi sluzyl - w wiekszych klubach sie spalal.