Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11788
Stary 15.02.2017, 18:54
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że nie mamy czego żałować, bo my byśmy go nigdy za 1,5mln euro nie sprzedali.
Otoz to. To, ze on tak rozblysl w Ruchu wcale nie znaczy, ze staloby sie to w Wisle. Ba, sadze ze ten "chorzowski klimat" ze smutnym Waldemarem na lawce po prostu dobrze chlopakowi sluzyl - w wiekszych klubach sie spalal.
Odpowiedz cytując