|
Stępiński to dla mnie podobny typ napastnika do Piecha, czyli świetny harpagan dla drużyn słabszych. W Wiśle, która zawsze chce grać piłką, nie było miejsca dla niego. Pomijam fakt, że wystawianie go na skrzydle to nienajlepszy pomysł. Myślę, że nie mamy czego żałować, bo my byśmy go nigdy za 1,5mln euro nie sprzedali.
|