swiety37 napisał(a):

164cm i 61kg...... Cóż za warunki fizyczne... Może skrzydłowego liczą jako napastnika? Chyba, że to nie o nim (nie znam tego języka)?
|
Z tego co pamiętam pisali o środkowym napastniku, ewentualnie grał na "10". Niewykluczone, że ze względu na wzrost i szybkość rzucają go po pozycjach ;p