|
Jeżeli te transfery dojdą do skutku to mam nadzieje, że ktoś będzie pilnował personali, aby nie było siary jaką miała 7 wystawiając Bereszyńskiego. Od tego sezonu na boisku może przebywać 2 zawodników spoza UE.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|