|
Niech przychodzą. Myślę, że nikt rozsądny nie będzie wymagał od nich, że z miejsca staną się gwiazdami ligi. Ale sam kierunek poszukiwań jak najbardziej słuszny.
Jeśli rzeczywiście Valencia przyjdzie to trzeba będzie mu dać spokojnie czas na aklimatyzację. Potencjał ma. I mam nadzieję, że uda się go wydobyć.
|