Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77095
Stary 15.02.2017, 13:40
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
164cm i 61kg...... Cóż za warunki fizyczne... Może skrzydłowego liczą jako napastnika? Chyba, że to nie o nim (nie znam tego języka)?
Leo...Messi...

Co do samego chłopaka to dostanie miesięcznie tyle, co ci lepiej zarabiający z tego forum. Nie ma co wielkich nadziei pokładać, ale... Czy wy się właśnie czepiacie o zatrudnienie 19 latka, który za paczkę frytek będzie grał? Słomka- "melodia przyszłości", 19 letni kolumbijczyk- albo szczylosz pision bramek w tym sezonie alboś chujawart
Odpowiedz cytując