Temat
:
[XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
Od: 09.2016
Offline
#
1
15.02.2017, 12:25
silver03
napisał(a):
Aankour od dłuższego czasu dobrze się prezentuje w lidze, wpasowałby się do naszego składu
Potwierdzam że przyglądam mu się już dłuższy czas i jestem zaskoczony że dalej gra w Koronie
konvict1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konvict1993
Znajdź inne posty napisane przez konvict1993