Ogryzek napisał(a):

|
I ten 1 mln euro wyłożył potem biedny Ruch? Ciężko w to uwierzyć.
|
Nie. Po prostu Niemcy od Wisły chcieli pieniędzy, ale kiedy okazało się to niemożliwe to pozwolili Stępińskiemu na rozwiązanie umowy żeby się go pozbyć. Ruch miał go za darmo.
Niemcy chcieli mieć go zwyczajnie z głowy.