Ogryzek napisał(a):

I ten 1 mln euro wyłożył potem biedny Ruch? Ciężko w to uwierzyć.
Tam chyba chodziło o wpisanie kwoty odstępnego przy następnym transferze.
|
"Jakaś tam wola Wisły była, ale trzeba było za mnie zapłacić pieniądze. Nie wnikam już jakie. Wisła niestety nie miała tych pieniędzy, Ruch się zdecydował je wyłożyć i jestem w Ruchu.
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/5967329,mariusz-stepinski-wisla-nie-miala-na-mnie-pieniedzy-wideo,id,t.html"
- Byliśmy zainteresowani wypożyczeniem, żeby przez kolejny rok sprawdzić rozwój piłkarza, ale władze Norymbergi podjęły decyzję, że kolejne wypożyczenie nie wchodzi w grę i jedyna możliwość pozyskania zawodnika to wykupienie - mówi Maks Michalczak, rzecznik prasowy Wisły.
Ale cos tam było pogmatwane. Ze on chyba rozwiazał umowe z Niemcami by taniej odejsc do Ruchu czy cos w ten desen juz nie pamietam dokladnie.