|
Tyle, że przy jego umiejętnościach również mały sens miało wystawianie go na szpicy - sam mówił w wywiadach, że granie preferowane w tamtym okresie przez Wisłę przerastało go. Pamiętaj też, że w tamtym sezonie Brożek strzelił 15 goli...
Czy czasem nie trzeba było Stępińskiego wykupić po wypożyczeniu? Wyłożyłbyś wtedy za niego pieniądze w sytuacji naszego klubu?
|