FraMat napisał(a):

(FraMat bezradnie wzrusza ramionami).
Nie mam żadnego bólu. Byłem zadowolony kiedy ten grajek odszedł. W dalszym ciągu jestem zadowolony, że to Nantes opłaca jego kontrakt w nie Wisła.
Nadal twierdzę, że przesadą jest pisanie o "pięknej bramce".
No, ale jeśli chcecie, zachwycajcie się. Tylko nie wiem po co...
|
tez sie smiałem ze Stępnia w Wiśle, ze sie nie nadaje itd. Sam pilkarz jednak mnie pokonał cyframi.
I ..... Poszedł z Ruch do Francji...bo strzelał. I tam też strzela.
bramki oceniał nie bede, dla mnie Biton 90% bramek dla Wisły wbił fartem. A i ładniejsza dla oka strzelił Bartek Pawłowski jak grał w Maladze.
Stępiński (póki co) nie jest typowym polskim napastnikiem. Jest ponad to.