Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 14.02.2017, 14:47
oj tam gownoburza w sieci
Nazwisko wymawia się Ljonk - ćwiakala nie tak dawno wrzucał poprawną katalońską wymowę. Ale ja jestem w Polsce, i jestem Polakiem wiec mam prawo nazwac go loszką
Dzikiemu tez przezwisko pasuje jak trampki do garniaka

co do komentatorów, to nie wiem w ktorym meczu (LG-JB?) komentatorzy kilka razy wymawiali Kiko Martinez by potem sie poprawiać.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.02.2017 o godz. 14:49.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując