Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 14.02.2017, 13:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No LLonch prawie jak loszka Rozumiem ze szukasz drugiego dna w tym przezwisku, ja nie szukam Aczkolwiek moge go nazywać pujol, w koncu to Pol LLonch Puyalto.
Chodzi mi to, że z "loszką" nie łączy go ani wymowa jego nazwiska, ani pewnie aparycja. Zatem to dla mnie trochę absurdalna ksywa skoro kojarzy się głównie pejoratywnie. Chcesz, to go tak nazywaj, nic mi do tego - mnie to może wyłącznie dziwić, tak jak parę osób wyżej. No offence, po prostu przykuło moją uwagę

Nawiasem, żenada żeby komentatorom sportowym nie chciało się sprawdzić wymowy paru nowych nazwisk z meczu, który mają komentować.
Ostatnio edytowane przez filemon : 14.02.2017 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując