Temat
:
[XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
Od: 04.2016
Offline
#
202
14.02.2017, 12:09
też mi się nie podoba to przezwisko "loszka" jak jakaś młoda świnia (locha czy inna maciora)
W Canal + też się nie nauczyli jego nazwiska bo Damian Juszczyk pisał że wymawia się JONK
kalafior1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalafior1993
Znajdź inne posty napisane przez kalafior1993