Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11765
Stary 14.02.2017, 12:08
Wszystko świetnie, ale o czym my w ogóle rozmawiamy skoro ten "nieudacznik" jest i tak lepszy od każdego z napastników jakich obecnie mamy, a do tego został u nas odpalony bez faktycznej szansy pokazania się.
Odpowiedz cytując