Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
opolan
Member
Od: 07.2006
Offline
#
77067
14.02.2017, 10:40
Nie chce krakac, ale wydaje mi się , że będą przysłowiowe nici z tego transferu.
opolan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do opolan
Znajdź inne posty napisane przez opolan