Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23591
Stary 14.02.2017, 05:51
O masz Ci los. No to jak kiedys moze wezmie brata na nasze trybuny to raczej mu sie nie spodoba
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 14.02.2017 o godz. 06:08.
Odpowiedz cytując