azor napisał(a):

Kolonizowanie polskiej gospodarki? Chłopie cały świat kręci się na globalizacji gospodarki, a Ty rzucasz hasłami jakbyśmy byli w XVIII wieku. Jesteśmy zbyt młodym "wolnym" Państwem żeby stawiać warunki i "kolonizatorów" wyganiać. Są tu potrzebni chociażby do tego, żeby nas tej dużej gospodarki troszkę nauczyć - bo z wielu względów jesteśmy pod tym kątem głupkami - i to nie żadna obelga, po prostu nie mamy w tym doświadczenia.
|
już 15 lat temu pewien zwalczany i ośmieszany przez liberalne media polityk przestrzegał przed tymi kolonizatorami ..
https://www.youtube.com/watch?v=vIMZZeClUKw