Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23586
Stary 14.02.2017, 00:06
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Widziałeś, jak grali nasi wychowankowie w CLJ? 10:0? Chłopcze? Ale skończysz się produkować? Chyba, że powiesz jak to Brożki kosili w wieku 16 lat w 1 lidze jako podważenie mojego argumentu?
Nie ma z Tobą o czym rozmawiać, zwyczajnie nie wiesz o czym piszesz. Doczytaj troszkę, bo pamiętać raczej nic z tamtych czasów nie możesz.
Odpowiedz cytując