ashkeczup napisał(a):

|
Widziałeś, jak grali nasi wychowankowie w CLJ? 10:0? Chłopcze? Ale skończysz się produkować? Chyba, że powiesz jak to Brożki kosili w wieku 16 lat w 1 lidze jako podważenie mojego argumentu?
|
Nie ma z Tobą o czym rozmawiać, zwyczajnie nie wiesz o czym piszesz. Doczytaj troszkę, bo pamiętać raczej nic z tamtych czasów nie możesz.