serek.c2 napisał(a):

|
To skończ się produkować, bo nie wiesz o czym piszesz.
|
Widziałeś, jak grali nasi wychowankowie w CLJ? 10:0? Chłopcze? Ale skończysz się produkować? Chyba, że powiesz jak to Brożki kosili w wieku 16 lat w 1 lidze jako podważenie mojego argumentu?