|
tak byłem w radzionkowie na wyjezdzie gdy debiutował
super był zachwyt że w tym wieku gra z taką jakością
szkoda tylko że jak to w 90% przypadków w polsce bywa, myślenie "jak już teraz jest taki dobry , to co bedzie za kilka lat?" konczy sie tak że potem stoi w miejscu i jakby wiek "dogania" umiejetnosci i sie okazuje ze wcale juz nie jest takim wymiataczem jak sie zapowiadał , podobna historia była z Małeckim
|