Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23579
Stary 13.02.2017, 23:42
przyznaje !

po prostu Cwetan to był całkiem niezły jak na nasze realia piłkarz i w....iło mnie postawienie go w jednym szeregu z parodysta Sikorskim prawomocne tak samo jak moja "gafa"
Odpowiedz cytując