A moze jednak zna i to z wygooglowanej przez Ciebie frazy?
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...istnieje/y4x09
PS. Gdzies kiedys czytalem jakis wywiad z jakims pilkarzyna ze Znicza, kiedy gral w nim Lewandowski. Zostawal sam dluzej po treningach, nie chlal, nie bawil sie, nie za bardzo "integrowal" z reszta druzyny. Innym to nie przeszkadzalo bo wystarczylo grac na Lewego, a oni dzieki temu mniej musieli zapierdalac w trakcie meczow.