Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23571
Stary 13.02.2017, 22:57
laurence napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Brożek mógł zdecydowanie więcej wycisnąć ze swojej kariery. Dla nas to, że jego los policzył się tak a nie inaczej jest wręcz wymarzony bo mogliśmy oglądać napastnika, który strzelił 100 bramek dla Wisly.
Pamiętam jak byłem w Lubinie w 2009 na super pucharze i w Lechu grał Lewandowski. Wtedy pomiędzy Brozkiem a Lewym nie widziałem żadnej różnicy. Lewy był jednak pazerny na wyjazd/rozwój a Brożek zadowolil się tym co miał.
Ok, ale wtedy Lewy to był młodzian, a Brożek już w wieku dla napastnika, kiedy oczekuje się od niego najwięcej. Nie mów, że Pan Paweł miał talent na miarę Lewego- bo nie miał.
Odpowiedz cytując