Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36192
Stary 13.02.2017, 20:31
Doją nas od lat w najróżniejszy sposób i dotychczas w zamian za to taki cudak jeździł to tu to tam i dawał się klepać po garbie. Wyrobił sobie taka opinię, że teraz tylko obcy chcą go na stanowiskach bo wiedza ze zawsze ulegnie.

Ale to się już powoli kończy stąd teki płacz i biadolenie.
Hej Nasz TS !!