Cytat:
wczoraj znowu gralismy w starych koszulkach tj. ze starym nadrukiem Lajones.
Nie chcemy brudzić nowych czy czekamy w nowych na komplet sponsorów by pozniej z pompą wejść na okłądki.
Jak myslicie?
|
Ja osobiście uważam, że na prezentacji Lloncha i Bartkowskiego widzieliśmy już nowe kompletu strojów z nadrukowanym Lyoness, a nie Lyoness na plastrze.
Kiedyś był to temat rozkminiany na twitterze i ktoś napisał tam ,,będzie nowy sponsor na koszulkę to będą i nowe modele strojów z nadrukowanym, a nie naklejonym Lyoness" i rzecznik to polubił. Wiem, pewnie naciągana teoria, ale ja nie wierzę, że wyrobili specjalnie na konfę 2 nowe koszulki i umieścili w nowej formie logo Lyoness.
Podejrzewam, że to nowy komplet pod nowego sponsora.