Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4681
Stary 13.02.2017, 16:26
Cytat:
wczoraj znowu gralismy w starych koszulkach tj. ze starym nadrukiem Lajones.
Nie chcemy brudzić nowych czy czekamy w nowych na komplet sponsorów by pozniej z pompą wejść na okłądki.
Jak myslicie?
Ja osobiście uważam, że na prezentacji Lloncha i Bartkowskiego widzieliśmy już nowe kompletu strojów z nadrukowanym Lyoness, a nie Lyoness na plastrze.
Kiedyś był to temat rozkminiany na twitterze i ktoś napisał tam ,,będzie nowy sponsor na koszulkę to będą i nowe modele strojów z nadrukowanym, a nie naklejonym Lyoness" i rzecznik to polubił. Wiem, pewnie naciągana teoria, ale ja nie wierzę, że wyrobili specjalnie na konfę 2 nowe koszulki i umieścili w nowej formie logo Lyoness.

Podejrzewam, że to nowy komplet pod nowego sponsora.
Odpowiedz cytując