Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

moje impresje
(...)
4. kompromitacja Pawła Brożka
(..)
|
Czy my oglądaliśmy dwa różne mecze? Akurat do wejście Pawła, praktycznie nie istnieliśmy w ataku w 2 połowie. To on rozruszał wszystko. Bądź obiektywny proszę. Chyba, że wciąż czepiasz się, karnego strzelonego na raty. Dajże spokój. Strzelił? Strzelił.