|
moje impresje
1. trener dobrze ogarnia
2. z hiszpanów będzie pożytek
3. fanatystyczna , cudowna , przepiekna , kozacka bramka Małeckiego
4. kompromitacja Pawła Brożka
5. ogromna szkoda że Semir zmarnował tak kapitalną szansę na "wprowadzenie" się do składu
6. Korona to niezły zespół z kilkoma naprawdę solidnymi piłkarzami o głośnych nazwiskach (Możdżeń, Kiełb, Micański)
|