Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 13.02.2017, 00:31
moje impresje

1. trener dobrze ogarnia
2. z hiszpanów będzie pożytek
3. fanatystyczna , cudowna , przepiekna , kozacka bramka Małeckiego
4. kompromitacja Pawła Brożka
5. ogromna szkoda że Semir zmarnował tak kapitalną szansę na "wprowadzenie" się do składu
6. Korona to niezły zespół z kilkoma naprawdę solidnymi piłkarzami o głośnych nazwiskach (Możdżeń, Kiełb, Micański)
Odpowiedz cytując