Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 13.02.2017, 00:17
Mecz z gatunku tych do zapomnienia. Gra przez dużą część meczu słaba. A jednak udało się wygrać i to jest najważniejsze. Za miesiąc mało kto będzie pamiętał styl gry a trzy punkty w tabeli zostaną.
Jestem ciekaw jak wyglądałby ten mecz gdyby nie fartowna bramka Małego.
Większość z nas zabłysnęła się skalą transferów (zwłaszcza ich liczbą). W dodatku życzeniowe myślenie - że zawodnik który grał w jakiejś drugiej czy trzeciej lidze, albo przez parę ostatnich miesięcy nie grał prawie wcale nagle okaże się gwiazdą ligi. Kiko postawił - tam gdzie mógł - na stary skład i to też daje do myślenia. Prawdopodobnie nowi zawodnicy to raczej podniesienie jakości ławki a nie pierwszy skład.
Na duży plus: nie poczuliśmy w zasadzie nieobecności Guzmica i Jovica o co wszyscy się obawiali. No może jakość ofensywna prawej strony jest nieco słabsza.
Zaczynamy wiosnę od miejsca w pierwszej ósemce i z tego się trzeba cieszyć. Przed nami dwa ciężkie mecze, po nich będziemy mądrzejsi jaką jakość stanowi Wisła i co jest w naszym zasięgu.
I jeszcze jedno: w ostatnich 13 meczach zdobyliśmy 25 punktów. Prawie 2 punkty na mecz. Kiedyś z taką średnią walczyliśmy o mistrzostwo.
Odpowiedz cytując