Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

nie no pisanie "Genkovy" i to w jednym szeregu z pozorantami jak Sikorski czy Quioto jest troche śmieszne , Cwetan , był o klase wyzej niż Brożek i wygrał nam wtedy mistrza a i Kaziowi uratował dupe w pucharach (awans)
Czy tylko ja w sobote jak Paweł podchodził do karnego , trzymałem z całej siły kciuki żeby sie nie skompromitował czując że w jego przypadku problemem jest trafienie z 11 metrów ? i faktycznie , cud że dobił...
|
Ale tak serio, trollujesz?