|
a z Brozkiem dalej to samo.. odkąd wrócił 17 ,15 i 14 bramek a ciągle głosy , że ławka. Okej ten sezon bramkowo już słabo ale pokaż mi jeden z drugim , który napastnik potrafi tak przytrzymać piłkę ,odegrać dzięki czemu stwarza sytuacje dla innych. Wcześniej były Genkovy Sikorskie Qioto i co?. Jeszcze za Brozkiem zatęsknicie
|