Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23540
Stary 12.02.2017, 21:49
Może, trzymam kciuki aby mi ktoś na koniec wytknął, że moja rozkmina to tylko o kant dupy...
Ostatnio edytowane przez borys : 12.02.2017 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując