Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36174
Stary 12.02.2017, 21:04
zgadza się,ostatnio nawet była taka sytuacja że w Niemczech miał zakupić gazete jakiś obcy koncern i Niemcy się nie zgodzili. Tylko u nas jest taka patologiczna sytuacja że 70% mediów jest w niemieckich rękach (Newsweek,onet i inne tytuły,do tego lewacka międzynarodówka typu Wyborcza,Krytyka Polityczna) no i potem co się dziwić że część społeczeństwa ma spaczone patrzenie (np w kwestii imigrantów Islamskich "musimy im przyjmować bo jesteśmy chrześcijanami" itd. )